БОЖИЌ СО МОЈОТ ШЕФ

470,00 ден

Адвокат – срцекршач, ја тера својата жешка асистентка да потпише договор дека нема да го легне.

Адвокат – срцекршач, ја тера својата жешка асистентка да потпише договор дека нема да го легне.

Деклан

Жените велат дека сум најжешкиот адвокат со најстудено срце. Ниту една асистентка не успеа да ме освои, но Меди е нешто поразлично. Никогаш, ни во моите најлуди соништа не очекував дека ќе наидам на нешто како неа. Таа е најдобрата асистентка што некогаш сум ја имал. Таа е жената која ме одржува во константна возбуденост, непослушна девојка која ме посакува и е толку проклето секси што е дел од секоја моја валкана фантазија.

Меди

Мојот жежок шеф е професионален и дрзок. Тој е како проклето извајано уметничко дело и недопирлив. Само што помислив целосно да се дистанцирам од него, добив непристоен писмен договор да глумам негова девојка за време на Божиќните празници, пред неговото семејство, со услов да не се обидувам да го легнам. Но, што ако не успеам да го испочитувам договорот. Дали ќе ме тужи?

Customer Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “БОЖИЌ СО МОЈОТ ШЕФ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *